Wiemy, że wielu pedagogów, psychologów szkolnych i wychowawców klas stawia sobie za cel realizowanie skutecznych i interesujących działań profilaktycznych dla młodzieży. Jeżeli Ty również masz podobne aspiracje, to zapoznaj się z nagraniem – vlogiem. Pójdziemy w kierunku realizowania skutecznej profilaktyki uzależnień. To jest możliwe!

Tym razem w ramach pierwszego vloga o skutecznej profilaktyce uzależnień zapraszamy na retransmisję rozmowy na żywo Karoliny Flacht z Fundacji Motywacja i Działanie ze Sławomirem Pietrzakiem z Fundacji Pozytywnej Profilaktyki. Rozmowa o programie uniwersalnej profilaktyki uzależnień, programie, który od 4 lat jest w banku programów rekomendowanych zalecanych do realizacji w szkołach – Unplugged zapobieganie uzależnieniom w szkole.

To rozmowa o pasji do profilaktyki uzależnień, o poszukiwaniu skuteczności w działaniach zapobiegających uzależnieniom.

Z nagrania dowiesz się w jaki sposób sam możesz zostać realizatorem programu Unplugged jeszcze w tym roku! Jak ważne jest aby realizować działania wysokojakościowe w tym zakresie a tym samym, jak istotne jest uporządkowanie działań skutecznych i pożegnanie działań nieskutecznych w profilaktyce uzależnień.

Dowiesz się również:

Jak program Unplugged trafił do Polski?

Jaka jest różnica pomiędzy trenerem a realizatorem programu?

Czy flagowe szkolenie Fundacji Motywacja i Działanie „Rekomendowane programy profilaktyki zachowań ryzykownych” dla pedagogów i psychologów szkolnych, wychowawców klas będzie przydatne w drodze po skuteczną profilaktykę szkolną?

Na koniec, jeśli zdecydujesz się dołączyć na pokład szkolenia dla realizatorów programu Unplugged

  1. Napisz o tym w komentarzu pod postem na profilu Facebook Fundacja Motywacja i Działanie.

  2. Otrzymasz bezpośredni link do formularza zgłoszeń przygotowany przez organizatora szkolenia.

  3. Szkolenie dla nauczycielek i nauczycieli współfinansuje Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Liczba miejsc jest ograniczona.

ODWIEDŹ FACEBOOK AUTORKI

Karolina Flacht

Dodaj komentarz

Verified by MonsterInsights