Lubisz smak inspiracji? Pobierz e-book „ZaPROJEKTowani na sukces” i poznaj 24 świeże projekty edukacyjne!

  • Jakie były najciekawsze projekty w XI edycji konkursu „Projektanci edukacji”? Co zachwyciło jury oraz internautów?  
  • Czy oryginalność, świeżość i kreatywnością mogą iść w parze z perfekcyjną realizacją? Jak to osiągnąć, na co zwracać uwagę? 
  • „ZaPROJEKTowani na sukces” to e-book, w którym omawiamy 24 wybrane projekty z XI edycji konkursu „Projektanci edukacji”. Całość ubarwiają wypowiedzi twórców, komentarze jurorów, opisy unikatowych elementów poszczególnych projektów i wnioski wypływające z ich realizacji. Udało się też uchwycić emocje towarzyszące powstawaniu poszczególnych projektów. 
  • E-book to wartościowy materiał dla wszystkich pragnących wziąć udział w kolejnych edycjach konkursu, a także dla tych (nauczycieli i uczniów) zainteresowanych pracą metodą projektu. To także gotowy materiał do wykorzystania w szkole, na zajęciach dodatkowych, kołach zainteresowań czy szkoleniach.
  • Zobacz, w jaki sposób kreatywność i inwencja dzieci i nauczycieli pokonały szkolną rutynę, a niemożliwe stało się możliwe i osiągalne! To 33 strony czystej inspiracji!

 

ZAINSPIRUJ SIĘ! POBIERZ E-BOOK 

ZaPROJEKTowani na sukces

Jeszcze zdążysz wziąć udział w konkursie „Projektanci edukacji”!

Poznaj najważniejsze informacje o konkursie.

  • „Projektanci edukacji” to największy ogólnopolski konkurs, w którym wydawnictwo edukacyjne Nowa Era nagradza pomysły na projekty edukacyjne i zachęca do ich realizacji z profesjonalnym wsparciem. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych. Tegoroczna, XII edycja wydarzenia objęta została Honorowym Patronatem przez czołowe uczelnie wyższe w kraju: Uniwersytet Warszawski, Uniwersytet Jagielloński i Politechnikę Warszawską. 
  • Konkurs ma dwa etapy. W 1. etapie wystarczy zgłosić pomysł na projekt edukacyjny, który potem – w trakcie trwania 2. etapu – zostanie zrealizowany. Pomysły do 1. etapu konkursu można zgłaszać jeszcze do 29 listopada 2021 roku. 
  • W dotychczasowych edycjach konkursu wzięło udział łącznie ponad 101 000 uczniów z całej Polski, zgłaszając ponad 5600 pomysłów i zdobywając granty o wartości przekraczającej 570 000 zł. Udział w konkursie jest bezpłatny. W bieżącej edycji uczestnicy mają szansę zdobyć aż 80 grantów na łączną sumę 85 000 zł na realizację swoich projektów. Ponadto placówki biorące udział w konkursie otrzymują dyplomy uczestnictwa i zostaną wpisane na listę Najlepiej ZaPROJEKTowanych Szkół w kraju. Swoją nagrodę za najciekawiej zrealizowany projekt przyzna także miesięcznik naukowy FOCUS, zaś wybrane projekty zostaną opisane w prestiżowym e-booku pokonkursowym. Aby zapewnić uczestnikom równe szanse, projekty oceniane są w trzech kategoriach wiekowych (szkoły podstawowe 1-3, szkoły podstawowe 4-8, szkoły ponadpodstawowe).
  • Uczestnicy konkursu otrzymują dostęp do materiałów pomagających realizować, opisywać i zgłaszać projekty – także w warunkach nauki hybrydowej lub zdalnej. Udział w wydarzeniu to dla uczniów unikatowa okazja do aktywnego zdobywania wiedzy, rozwijania kompetencji XXI wieku, odkrywania uzdolnień, realizowania pasji, wykazania się kreatywnością – cechami, które bardzo przydają się w dorosłym życiu. Z kolei nauczyciele-opiekunowie grup projektowych uzyskują szansę rozwoju zawodowego i zdobywają nowe kompetencje dzięki kompleksowemu wsparciu merytorycznemu w postaci e-booków, webinariów, materiałów szkoleniowych i przykładowych projektów. Także nauczyciele dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi mogą liczyć na ekspercką pomoc w realizacji swych projektów. Każdy może zostać „Projektantem edukacji” – wystarczy pasja, pomysł i chęć do aktywnego zdobywania wiedzy!

Dodaj komentarz

Verified by MonsterInsights