Wystartował wrzesień i rok szkolny w toku. Jaki będzie? Tego nie wie nikt. Nasz nowy świat to świat dla miłośników niespodzianek. Niewiadoma obok zmiany stały się naturalną częścią naszego życia.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Podczas wrześniowego Kongresu spotkamy się z Wami nauczycielami po raz kolejny. Absolutnie nie po to, żeby Wam mówić co i jak robić. Nie po to, żeby wdrażać rozwiązania, na które nie jesteśmy gotowi. Nie po to, żeby krytykować, złościć się i potępiać. Spotykamy się aby spędzić razem cudowne dwa dni. Dni podczas których porozmawiamy na ważne dla nas wszystkich tematy. Podczas których “sprzedamy” sobie nawzajem fajne, autorskie pomysły. Podczas których powędrujemy daleko, na koniec świata, aby poznać zupełnie inne szkoły i dzięki temu nabrać dystansu do tego co blisko za płotem.

 

Już dzisiaj zapraszamy Was na kolejny Kongres „Zmiana edukacji”. Zapraszamy Was do wspólnych rozmów o szkole. Takiej o jakiej marzymy, w zderzeniu z tym jaka jest dzisiaj. Co możemy w niej zmienić już dziś? Gdzie czerpać na ten temat wiedzę? Gdzie i u kogo szukać inspiracji? Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Gospodarzem wydarzenia jest Wrocławski Park Technologiczny i Fundacja Pro Mathematica.

Do zobaczenia!

Dodaj komentarz

Verified by MonsterInsights