“Projektanci Edukacji” polecają: Chcesz pracować projektem, ale nie wiesz, od czego zacząć?  Zacznij od pobrania e-booka „Projekt edukacyjny w ośmiu krokach”! Ten miniporadnik skutecznie pomoże Ci wystartować! 

 

POBIERZ e-BOOK

  • Czym jest praca projektem i dlaczego warto włączyć ją w swój repertuar? Jakie życiowe kompetencje kształtuje ta metoda u uczniów i jak pomaga rozwijać się uczniom oraz nauczycielom? 
  • Jak osiągnąć projektancki sukces w ośmiu prostych krokach? Co robić, a czego się wystrzegać? Na czym polega skuteczna komunikacja, gdzie stawiać granice i co daje dzieciom poczucie sprawstwa osiągane dzięki samodzielnej pracy? 
  • Twórczynie e-booka „Projekt edukacyjny w ośmiu krokach” to ekspertki, które krok po kroku przeprowadzą Was przez tajniki metody projektu, pokażą zalety i korzyści wynikające z takiej pracy i opiszą ciekawe przykłady projektów regionalnych. Same mają w tym niemałe doświadczenie! Katarzyna Czeczott-Łukasik to nauczycielka geografii, uczestniczka szkoleń dotyczących pracy metodą projektu i zarządzania projektem Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności; koordynowała m. in. edukacyjny projekt „Równać szanse – szkoły partnerskie” Polskiej Fundacji Dzieci i Młodzieży oraz program „Dam radę” Fundacji Nowoczesna Polska. Prowadziła także liczne warsztaty dla rad pedagogicznych i szkolenia dla nauczycieli. Z kolei Barbara Podgórska – biolożka i psycholożka, nauczycielka dyplomowana z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem – jest certyfikowaną trenerką Szkoły Trenerów Elżbiety Sołtys w Krakowie i terapeutką poznawczo-behawioralna. Prowadzi warsztaty z zakresu komunikacji werbalnej i niewerbalnej, pracy w zespole, metod  rozwiązywania konfliktów, udzielania konstruktywnej informacji zwrotnej, motywowania, psychologicznych gier, modyfikowania zachowania metodami behawioralnymi.
  • Pobierz e-book „projekt edukacyjny w ośmiu krokach” i przekonaj się, że to metoda idealna dla twórczych nauczycieli takich jak Ty!  

Wydawnictwo edukacyjne Nowa Era zaprasza wszystkich Nauczycieli zainteresowanych pracą projektem do udziału w 12. edycji konkursu grantowego “Projektanci edukacji. Od pomysłu do projektu”. Wystarczy zgłosić pomysł na działania edukacyjne, realizowane razem z uczniami. Aż 80 inicjatyw otrzyma od nas wsparcie finansowe. Udział w konkursie jest też niepowtarzalną okazją do zdobycia wsparcia merytorycznego i doświadczenia w realizacji projektów: edukacyjnych, naukowych, kulturalnych i społecznych! Formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie https://projektanciedukacji.pl/. Na pomysły czekamy do 29 listopada!

Dodaj komentarz

Verified by MonsterInsights