Jak praca projektem może wesprzeć rozwój Twoich podopiecznych! Pobierz e-book „Projekty na SPEcjalne zamówienie”  i zobacz:

  • Dlaczego i w jaki sposób praca projektem zwiększa szanse na odniesienie sukcesu przez uczniów ze SPE? Jakie korzyści odniosą dzieci, a jakie nauczyciel dzięki pracy tą metodą? 
  • Z czego składa się projektowy narzędziownik pedagoga specjalnego? Co to jest TIK? Jak zrobić 12 kroków do sukcesu? 
  • O tym wszystkim opowiadają w naszym e-booku nauczyciele-praktycy, którzy nie tylko zęby zjedli na pracy projektem, ale też potrafią dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem w fascynujący, przystępny sposób. To Zyta Czechowska pedagożka specjalna, wykładowczyni akademicka, terapeutka z 24-letnim doświadczeniem pracy w szkole specjalnej, pasjonatka nowoczesnych technologii i Nauczycielka Roku 2019 oraz Jolanta Majkowska autorka materiałów dydaktycznych, scenariuszy zajęć, projektów, programów autorskich oraz innowacji pedagogicznych; autorka szkoleń dla nauczycieli  z zakresu technologii informacyjno-komunikacyjnej, współautorka bloga propagującego wykorzystanie multimediów i kreatywnych pomocy dydaktycznych w nauczaniu dzieci niepełnosprawnych intelektualnie.
  • Pobierz e-book „Projekty na SPEcjalne zamówienie” i zobacz, jak możesz pomóc uczniom ze SPE w rozwijaniu predyspozycji, zainteresowań i umiejętności.

POBIERZ e-BOOK

Wydawnictwo edukacyjne Nowa Era zaprasza wszystkich Nauczycieli zainteresowanych pracą projektem do udziału w 12. edycji konkursu grantowego “Projektanci edukacji. Od pomysłu do projektu”. Wystarczy zgłosić pomysł na działania edukacyjne, realizowane razem z uczniami. Aż 80 inicjatyw otrzyma od nas wsparcie finansowe. Udział w konkursie jest też niepowtarzalną okazją do zdobycia wsparcia merytorycznego i doświadczenia w realizacji projektów: edukacyjnych, naukowych, kulturalnych i społecznych! Formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie https://projektanciedukacji.pl/. Na pomysły czekamy do 29 listopada!

Dodaj komentarz

Verified by MonsterInsights