Ten rok i czas kwarantanny był dla nas wszystkim wyzwaniem. Odwołane lekcje, zamknięte place zabaw, brak kontaktu z rówieśnikami, brak kin, teatrów czy lodów w kawiarni, to tylko nieliczne trudności z którymi dzieci musiały się zmagać.

Jak w takich warunkach rozwijać pasje i talenty? Jeśli Twoje dziecko śpiewa – najlepiej pokaż mu LUFCIK – najnowszy serial teatralny realizowany przez Stowarzyszenie Kultury Niefizycznej, w ramach programu Kultura w sieci, finansowanego przez Narodowe Centrum Kultury.

INNY – jak rozmawiać o róznicach – LUFCIK

  

Ekipa Lufcika, czyli ludzie którzy go tworzą, to nie tylko profesjonalni aktorzy i filmowcy, ale rownież pedagodzy i animatorzy od lat pracujący z dziećmi. Czas panademii zainspirował ich do stworzenia serialu dla dzieci o przygodach Łosia Kwarancjusza i Michaliny, którzy zamknięci w domu przeżywają swoje przygody, a także muszą sobie radzić z różnymi emocjami.

Zobacz „Lufcik, serial dla dzieci” na kanale

YouTube

Na serial składa się sześć odcinków, a w każdym z nich:

  1. nowa piosenka i opowiastka
  2. dwie wersje z audiodeskrypcją i bez
  3. zadanie, które dzieci mogą samodzielnie wykonać (w materiałach dodatkowych)

maxresdefault.jpeg

Aktorzy grający w serialu prowadzą na co dzień zajęcia dla dzieci w Spiżarni Musicalowej. ZOBACZ profil Spiżarni Musicalowej na:

Facebooku

Lufcik toedukacyjny serial teatralny realizowany przez Stowarzyszenie Kultury Niefizycznej, w ramach programu Kultura w sieci, finansowanego przez Narodowe Centrum Kultury. Serial dostępny jest bezpłatnie.

Dodaj komentarz

Verified by MonsterInsights