24 marca 2024 startuje w Warszawie widowiskowa Akademia Pana Kleksa na żywo. Podczas wydarzeń w siedmiu największych halach w Polsce, ekipa filmowa szukać będzie nowych aktorów i przyszłych gwiazd. To wyjątkowa okazja, żeby spotkać łowców talentów i zdobyć zaproszenie na casting do trzeciej części filmu “Akademii Pana Kleksa”.

Spotkaj łowców talentów podczas widowiska Akademia Pana Kleksa na żywo i zdobądź zaproszenie na casting do filmu.

  • Spektakl muzyczny Akademia Pana Kleksa na żywo – Muzyczna Szkoła wyobraźni ma swoją premierę już 24 marca 2024 w Warszawie.
  • Kolejne wydarzenia odbędą się w Łodzi, Trójmieście, Krakowie, Katowicach, Poznaniu i Wrocławiu. Na żywo wystąpią m.in. aktorzy znani z najnowszej, filmowej części „Akademii Pana Kleksa”.
  • Podczas wszystkich wydarzeń poszukiwane będą przyszłe gwiazdy, które zobaczymy w trzeciej odsłonie kinowego hitu.
  • Każdy, kto zwróci uwagę łowców talentów ma szansę otrzymać zaproszenie na casting do trzeciej części “Akademii Pana Kleksa”.

Akademia Pana Kleksa na żywo – Muzyczna Szkoła Wyobraźni to multimedialne widowisko, w którym świat i bohaterowie znani z kultowej książki Jana Brzechwy, nabiorą zupełnie nowego wymiaru. Przygotowane specjalnie z myślą o widzach w każdym wieku, wydarzenie połączy efekty wizualne i dźwiękowe z magią oraz grą aktorską w niewidzianym jeszcze w Polsce wydaniu.

Występy na żywo uświetnią swoją obecnością aktorzy znani z najnowszej, filmowej części „Akademii Pana Kleksa” w reżyserii Macieja Kawulskiego – m.in. Tosia Litwiniak, Daniel Walasek, Konrad Repiński i Jana Jachimek. Co więcej, na wszystkich wydarzeniach zaplanowanych w siedmiu miastach w Polsce, pojawią się łowcy talentów, którzy będą bacznie przyglądać się widowni, szukać ciekawych twarzy i zapraszać na casting do trzeciej odsłony kinowego hitu. Młodzi widzowie uczestniczący w wydarzeniu będą mogli pokazać się w bajkowych strojach oraz zaprezentować swoje magiczne i taneczne umiejętności. Zwłaszcza te podpatrzone przez nich w najnowszej filmowej części „Akademii Pana Kleksa”. Warto dobrze się pokazać i być aktywnym przez całe wydarzenie. Każdy może otrzymać zaproszenie na casting do trzeciej części filmu. 

„Nasi łowcy talentów będą w każdej z siedmiu hal, jakie odwiedzi widowiskowy show. Poszukujemy nowych i młodych, filmowych gwiazd – takich jak grająca Serdelka Jana Jachimek czy Księcia Vincenta Daniel Walasek. Dziś to ty oglądasz ich na dużym ekranie, a już wkrótce to inni mogą na nim oglądać ciebie. Dlatego gorąco wszystkich zapraszam i na mój film, do kina, i na Akademię Pana Kleksa na żywo. Bajkowa zabawa gwarantowana, do tego niepowtarzalna szansa, by dołączyć do naszej przygody” – zachęca reżyser Maciej Kawulski. 

Widowiskowa odsłona przygód Pana Kleksa i jego kolorowej, bajkowej Akademii, to duża porcja zabawy i edukacji dla całej rodziny. Magiczna i angażująca opowieść o nieograniczonych możliwościach zwłaszcza dziecięcej wyobraźni, zrealizowana w wyjątkowej i zapierającej dech w piersiach formule. 

Pierwsze wydarzenie odbędzie się już 24 marca w Warszawie, a następnie odwiedzi Łódź, Trójmiasto, Kraków, Katowice, Poznań, Wrocław. W sprzedaży są bilety w  pakietach rodzinnych (dla 3, 4 i 5 osób), dzięki którym można nabyć wejściówki w niższych cenach. Specjalny rabat czeka również dla szkół – wszystkie informacje można uzyskać na stronie eBilet: 

https://www.ebilet.pl/rodzina/widowiska/pan-kleks-na-zywo

Akademia Pana Kleksa na żywo – Muzyczna Szkoła Wyobraźni

24.03 – Warszawa, COS Torwar

07.04 – Łódź, Atlas Arena

13.04 – Gdańsk/Sopot, ERGO ARENA

20.04 – Kraków, TAURON Arena 

27.04 – Katowice, Spodek

26.05 – Poznań, MTP Pawilon 3A

01.06 – Wrocław, Hala Stulecia

Oficjalna strona wydarzenia:

https://www.kleksnazywo.pl

Dodaj komentarz

Verified by MonsterInsights