17 LISTOPADA br., w jednym czasie i w jednym miejscu, dyrektorzy, nauczyciele, przedstawiciele NGO i JST będą mogli spotkać WYJĄTKOWYCH EDUKATORÓW, którzy na co dzień i oddolnie zmieniają polskie SZKOŁY. Wśród nich możecie spotkać KUBĘ TYLMANA i MARTĘ MŁYŃSKĄ oraz naszych wspaniałych INNOWATORÓW – ZWYCIĘZCÓW II EDYCJI KONKURSU NA NAJLEPSZE EDUINNOWACJE w ramach POPOJUTRZE 2.0.

#MIKROINNOWACJE #MAKROEFEKTY – jak zmieniać polską szkołę oddolnie i skutecznie.

Większość rozwiązań, jakie będziemy prezentować dedykowanych jest edukacji formalnej. To przetestowane i gotowe do wdrożenia narzędzia wspierające proces nauczania – tuż po konferencji będą bezpłatnie dostępne do pobrania na naszym portalu: www.popojutrze2.pl

Konferencja #MIKROINNOWACJE #MAKROEFEKTY to dla nas wielkie święto, dlatego też zaplanowaliśmy dla Państwa szereg atrakcji, a wśród nich:

  • Wspaniali Prelegenci z ważnymi i aktualnymi tematami:

Jakub Tylman  „Jak pokolorować Polską szkole?”

Marta Młyńska „Aktywnie, ale nie kompulsywnie czyli jak się palić ale nie wypalić!”

  • Premiery EDUinnowacji z możliwością osobistego kontaktu z ich Autorami.
  • Konkursy z nagrodami.
  • TARGI eduinnowacji– każda  innowacja będzie miała swoje stoisko. Będziecie mogli nie tylko poznać, dotknąć, ale też przetestować.

KIEDY:

17.11.2022

godz. 9:00 – 15:30

GDZIE:

Poznański Park Naukowo-Technologiczny w Poznaniu, ul. Rubież 46

Wydarzenie jest BEZPŁATNE. Uczestnikom zapewniamy wyżywienie oraz imienny certyfikat.

DLA KOGO:

Dla wszystkich tych, którzy widzą potrzeby zmian w naszej edukacji: nauczycieli, dyrektorów szkół, edukatorów, rodziców, przedstawicieli JST, przedstawicieli NGO.

DLACZEGO WARTO:

  • Dla wyjątkowej okazji poznania wspaniałych Gości i całego grona Innowatorów i Innowatorek – Twórców EDUinnowacji.
  • Dla PREMIERY INNOWACJI – przewidzieliśmy dla Was konkursy z NAGRODAMI.
  • Dla uhonorowania wyjątkowych INNOWATORÓW, którzy zostaną wybrani przez Kapitułę w POPOJUTRZE 2.0.
  • Dla WARSZTATÓW – to wyjątkowa okazja, by przetestować innowacje i wziąć udział w warsztatach prowadzonych przez ich Twórców.
  • Dla TARGÓW – każda innowacja będzie miała swoje stoisko. Będziecie mogli nie tylko poznać, dotknąć, przetestować innowacje, ale też porozmawiać z ich Twórcami.

POPOJUTRZE 2.0 – to jedyny inkubator w Polsce wybrany przez Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej do wspierania Innowacji Społecznych w obszarze KSZTAŁCENIA.

Dzięki dofinansowaniu projektu ze środków Unii Europejskiej mamy szansę budować i testować rozwiązania zmieniające polską edukację. 

W POPOJUTRZE 2.0 przekształcamy pomysły w innowacje. Poszukujemy osób i organizacji z pomysłem na szybsze, tańsze oraz lepsze metody i narzędzia pomagające się uczyć. Wspólnie przekształcamy je w produkty i pomagamy wdrożyć. Mamy możliwość wsparcia innowacji dotyczących edukacji formalnej i pozaformalnej na każdym etapie rozwoju człowieka – dla dzieci, dorosłych i seniorów.

KONTAKT:
MEDIA – Agata Pakieła, tel. 576 208 777, mail: a.pakiela@senseconsulting.pl

Dodaj komentarz

Verified by MonsterInsights