ForestFun to marka, która powstała z myślą o bezpieczeństwie, dbałości o naturę oraz holistycznym rozwoju dzieci. Od lat obserwowaliśmy powrót zainteresowania świadomych rodziców i terapeutów ekologicznymi, rozwojowymi produktami z drewna. Z tej pasji powstały nasze zabawki. 

W krainie ForestFun  liście szeleszczą w rytmie natury. To tutaj narodziła się wyjątkowa manufaktura. Tu, w tajemniczym warsztacie z wyjątkową precyzją tworzymy  Organics Bricks – zestawy puzzli 2w1, które przenoszą dzieci do zaczarowanego lasu! Kiedy maluchy zaczynają układać puzzle, w ich oczach zawsze widać iskrę fascynacji. W jednej chwili wiewiórka tańczy na gałęzi, a w drugiej – szop pracz odpoczywa leniwie w swoim domku. I to wszystko dzięki magicznej mocy natury!

 

Zabawki jak instrumenty

Zaprojektowaliśmy nasze produkty tak, aby mogły być nie tylko narzędziami do zabawy w wolnym czasie. Chcieliśmy stworzyć edukacyjne instrumenty, które rozwiną wyobraźnię, umiejętności manualne i pobudzą kreatywność dzieci. W ForestFun wierzymy w autentyczność i współtworzenie. Tworzymy zabawki z pasją i dbałością o każdy szczegół, wykorzystując wyłącznie ekologiczne i naturalne materiały.

 

ForestFun zabawki, które łączą 

Zabawa międzypokoleniowa: wspólne oglądanie filmów, spacerowanie – ulotne chwile razem. Jedną z wyjątkowych opcji na spędzenie wspólnego czasu jest zabawa, która edukuje i integruje różne grupy wiekowe. W tym kontekście, zabawki i mebelki ForestFun stają się doskonałym narzędziem do kreowania wspólnej przestrzeni zabawy. Jednym z kluczowych aspektów produktów ForestFun jest ich uniwersalność. Dzięki temu, że są przeznaczone dla różnych grup wiekowych, stwarzają one idealną okazję do wspólnego spędzania czasu przez dzieci, rodziców i dziadków. Przy ich pomocy możemy tworzyć nie tylko magiczne światy pełne przygód, ale także rozwijać wyobraźnię, zdolności manualne oraz umiejętność współpracy i komunikacji między pokoleniami.

Warsztaty z Organics Bricks

W dzisiejszych czasach technologia wkracza coraz głębiej w życie dzieci a budowanie kreatywności staje się kluczowym wyzwaniem w procesie wychowania. W przedszkolach, gdzie maluchy po raz pierwszy doświadczają edukacji poza domem, doskonale sprawdzają się warsztaty Jednym z niezwykle skutecznych narzędzi edukacyjnych będą przestrzenne klocki Organics Bricks wykonane z drewnianej sklejki, które nie tylko bawią, ale również rozwijają umiejętności manualne i myślenie przestrzenne u dzieci.

Pozytywne aspekty zajęć kreatywnych

Zajęcia z Organics Bricks w przedszkolach przyniosą wiele korzyści zarówno dla dzieci, jak i dla nauczycieli, czy opiekunów. Oto tylko kilka z nich:

  1. Rozwój kreatywności dzieci: zabawa klockami pozwala wyrażać swoje pomysły, konfrontować je z innymi oraz budować własny świat fantazji.
  2. Rozwój umiejętności manualnych: układanie klocków pozwala dzieciom doskonalić zdolności manualne, co znacznie wpływa na rozwój motoryki małej.
  3. Rozwijanie umiejętności przestrzennych: Organics Bricks uczą dzieci rozumienia przestrzeni, pomagają w rozwijaniu umiejętności logicznego myślenia i wpływają na kształtowanie umiejętności planowania.
  4. Budowanie relacji społecznych: zajęcia grupowe promują współpracę i budowanie relacji z innymi dziećmi. Wzmacniają potencjał do pracy w zespole.

Sprawdź naszą ofertę i dołącz do grona zadowolonych klientów 

https://forestfun.eu

 

Dodaj komentarz

Verified by MonsterInsights