Wiemy, że  wiele nauczycielek i wielu nauczycieli stawia sobie za cel realizowanie skutecznych i interesujących działań profilaktycznych dla młodzieży. Jeżeli Ty również masz podobne aspiracje, to zapoznaj się z nagraniem – vlogiem. Obejrzysz go w niecałe trzy minuty. Pójdziemy w kierunku realizowania skutecznej profilaktyki uzależnień. To jest możliwe! 

POSŁUCHAJ VLOGA:

Dlaczego tylko nieliczni nauczyciele osiągają cel w realizacji skutecznej profilaktyki uzależnień?

Profilaktyka okiem praktyka

Większość z nas żyje z dnia na dzień, zajęci pracami zawodowymi, nie mamy czasu na dodatkowe poszukiwanie materiałów, a szczególności w obszarze profilaktyki uzależnień. Nie przewidujemy konsekwencji powielanych działań profilaktycznych. Nie mamy też czasu na sprawdzanie jej skuteczności. Jeżeli jednak chcesz wreszcie rozprawić się z tą negatywną passą, wróć do nagrania. Są też pozytywne wiadomości. Możesz rozwiązać większość Twoich problemów związanych z profilaktyką szkolną. Tym razem wystarczy, że zainwestujesz 3 minuty swojego czasu na zapoznanie się z treścią vloga Karoliny Flacht z Fundacji Motywacja i Działanie, a w komentarzu wpiszesz nurtujące Cię pytanie z tego obszaru. Możesz mieć realny wpływ na wartościowe treści pierwszego vloga na temat skutecznej profilaktyki uzależnień.

Jak dołączyć?

Twórz z nami wartościowe treści profilaktyczne. Zadaj w komentarzu pod wpisem pytanie, rozpocznij wątek tematyczny, który jest dla Ciebie interesujący w tym zakresie. Oto co zyskujesz, decydując się na zostawienie komentarza z pytaniem czy propozycją tematu: osobisty wpływ na wartościowe treści, które będziesz mógł wykorzystać w szkolnym programie profilaktycznym. Zostaw pytanie w komentarzu, być może to ono zostanie wytypowane do odpowiedzi przy tablicy w następnym odcinku.

We vlogu wspomniany został tekst z 26 stycznia Wychowanie a profilaktyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Karolina Flacht

Dodaj komentarz

Verified by MonsterInsights