Wysłanie dziecka na obóz letni może być jednym z Twoich najlepszych pomysłów! To właśnie tutaj dzieci znajdują przyjaciół, odkrywają dla siebie nowe rzeczy, rozwijają się, a jednocześnie odpoczywają.

A jeśli masz już taki pomysł – podpowiemy, na co warto zwrócić uwagę przy wyborze „tego samego” obozu dla swojego dziecka!

Bezpieczeństwo: po pierwsze, upewnij się, że obóz ma wysokie standardy bezpieczeństwa. Dostępność na miejscu ochroniarzy, nowoczesnych systemów monitoringu wizyjnego, koordynatorów, tutorów, pracowników medycznych i psychologów. Przykładowo w British Camp na 50 dzieci przypada ponad 15 pracowników, co gwarantuje indywidualne podejście i opiekę nad każdym dzieckiem. Ważnym aspektem jest także ubezpieczenie medyczne i punkty medyczne.

Program: sprawdź program wakacji oferowany przez obóz. Dowiedz się, czy na obozie organizowane są zajęcia odpowiadające zainteresowaniom Twojego dziecka – aby mogło odpoczywać i uczyć się z przyjemnością. Sprawdź, czy opis programu na stronie odpowiada rzeczywistości konsultując się z menadżerem, a jeśli wybierzesz obóz anglojęzyczny – to także to, czy na obozie są native speakerzy. Programy z zajęciami tematycznymi, projektami i wycieczkami pozwolą zgłębić jeden temat i poszerzyć swoją wiedzę podczas sesji. Sport też jest ważny. Krykiet, tenis, rugby, piłka nożna, pływanie kajakiem, pływanie lub piesze wędrówki – to świetnie, gdy dzieci mogą wybierać, co im się podoba!

Połączenie odpoczynku i nauki: warto to również wziąć pod uwagę, jeśli chcesz, aby Twoje dziecko nie tylko odpoczywało, ale także doskonaliło język angielski. Ponieważ nauka angielskiego jest naprawdę bardzo skuteczna podczas aktywności: na speaking clubs, lekcjach gramatyki, warsztatach, szkoleniach, projektach i nawet podczas sportu. Dużą zaletą także jest międzynarodowy zespół oraz lekcje angielskiego z certyfikowanymi native speakerami i profesjonalnymi lektorami, co pomoże jeszcze bardziej zanurzyć się w nauce języka angielskiego!

Ale z pewnością nic nie motywuje bardziej do nauki języka angielskiego niż praktyka z native speakerami i właśnie w ich środowisku. A wakacje gdzieś w Wielkiej Brytanii – to idealna opcja, aby poprawić poziom angielskiego, usłyszeć aktualne słownictwo, poszerzyć swoje słownictwo i na zawsze pokonać barierę językową! 

W British Camp – międzynarodowym obozie anglojęzycznym z 10-letnim doświadczeniem w organizacji wakacji dla dzieci i młodzieży, istnieją lokalizacje w Wielkiej Brytanii i Polsce. I na każdej z nich campowicze mogą w pełni zanurzyć się w nauce angielskiego – dzięki koncepcji edutainment (nauka przez zabawę), certyfikowanym native speakerom, certyfikowanym nauczycielom i całemu anglojęzycznemu zespołowi obozu.

Jednak wybierając wakacje razem z British Camp w Wielkiej Brytanii, campowicze mają możliwość zdobycia bezcennego doświadczenia edukacyjnego w najlepszych szkołach z internatem w kraju.

Kliknij link, aby dowiedzieć się więcej o lokalizacjach w Wielkiej Brytanii i spędzić wakacje z British Camp!

Dodaj komentarz

Verified by MonsterInsights